Електронні аукціони СЕТАМ: ціна землі зростає до 300%

tree-736887_640

Земельні аукціони для органів місцевого самоврядування на майданчику електронних аукціонів СЕТАМ вже не ноу-хау. Система працює відкрито, зрозуміло і стабільно. Це знають наші клієнти – органи місцевого самоврядування, які щодня цікавляться можливостями системи. А поки деякі лише цікавляться – перші, хоробрі вже активно реалізують землю і відчувають переваги.

Підвищенням ціни

По-перше, це продаж землі із значним підвищенням ціни. Оскільки продаж відбувається на аукціоні, це дозволяє всім бажаючим взяти в ньому участь і моніторити процес.

Всі учасники можуть піднімати ставки протягом торгів, а органи місцевого самоврядування можуть охопити найширшу аудиторію. Покупці не обов’язково мають бути з того ж населеного пункту, де розташована земля. Вони можуть прийти на аукціон з будь-якого куточка країни і взяти участь. Як наслідок, за рахунок конкуренції – ціна на земельні ділянки підвищується.

Рівень підвищення ціни залежить від об’єкта, його розташування, призначення та багатьох інших факторів. В середньому ціна зростає на 10%. Як по оренді землі, так і по реалізації земельних ділянок все залежить від початкової оціночної вартості. Але ми завжди очікуємо підвищення щонайменше на 10%. Як правило.

Але із правил бувають виключення.

Так земельна ділянка площею 40 гектар в Голопристанському районі Херсонської області з 405 тисяч початкової ціни була продана за 1 млн 230 тисяч гривень. У аукціоні взяли участь 8 учасників, що зробили 104 ставки. Спочатку ціна піднімалась поступово на 10-20 тисяч гривень, потім учасники дійшли до одного мільйона і пішли далі. Підвищення ціни склало 300% від початкової.

 

 

Таке, звичайно, рідкість, але це наочний приклад, як орган місцевого самоврядування може реалізувати земельну ділянку із максимальною користю.

Цей випадок промовисто доводить, що якщо в системі відсутня корупційна складова, всі отримують максимальний виграш, в першу чергу сам замовник.

Захищеність

Друга перевага полягає в тому, що під час електронного аукціону не можливі жодні зловживання.

СЕТАМ це електронні торги із загальним доступом без жодних обмежень. Людина просто реєструється для участі та робить ставку.

Ані організатор, ані хто інший не може втрутитись у торги. Тобто ми уникаємо звинувачень у будь-якому необґрунтованому доступі до аукціону і різноманітних натяків.

Аполітичність

По-третє і останнє, саме такий ринковий механізм знімає запитання до самого органу місцевого самоврядування, до замовника торгів. Тобто ніхто не спитає чому було обрано саме цей майданчик, чому земля була продана за тою чи іншою ціною. Оскільки результати та перебіг аукціону можна подивитись, і на власні очі побачити, що земля була продана за ринковою ціною відповідно до чинного законодавства.

Фактично, ми створили майданчик для замовника торгів, тобто органу самоврядування, що користується максимальною повагою і у суспільства і у контролюючих органів. СЕТАМ це державне підприємство із рахунками у державних банках. Аукціони проводяться максимально відкрито та зрозуміло.

Чим більше учасників приходить на торги, тим вища остаточна ціна за об’єкт. Все просто як двері.

До речі двері також можна купити в системі СЕТАМ

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
21.09.2017
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Последние комментарии

Анастасия Как продать идею. История стартапа, который искал не инвесторов, а клиентов
08 сентября 2017
Интересно! Спасибо, что делитесь опытом)
Alexr Я слишком хорош для этой работы: почему безработице сопутствует кадровый голод
04 августа 2017
Это бред, я себя уважаю, уважаю свое время, почему, я должен тратить его за копейки, нету мотивации ...
Диана Роженкова Бум украинских стартапов: строим долгоиграющий бизнес, а не однодневку
11 мая 2017
Кстати, многие как раз копируют идею, и, если в правильный момент это делают и с маркетинговым бюдже...
Crossover Ukraine Американские компании должны платить украинским программистам больше
29 марта 2017
Владимир, спасибо за вопрос! Вот адрес нашей платформы https://www.crossover.comВ разделе вакансии ...

Подписаться на новые блоги на платформе Investgazeta.info:

Investgazeta – блогерская платформа лидеров мнения. Мы создали этот ресурс, потому что хотим слышать информацию от первого лица, без редакционной интерпретации. Идея Investgazeta проста – инвестиционное и экспертное сообщество на одной платформе, где международные инвесторы, топ-менеджеры, фаундеры стартапов, бизнес и финансовые эксперты делятся своими мнениями. Писать блоги на платформе Investgazeta может любой желающий с учетом Правил.

Перепечатка, воспроизведение или использование материалов сайта Investgazeta приветствуются с учетом ограничений, предусмотренных Правилами использования материалов. Редакция Investgazeta не несет ответственность за достоверность републикованных материалов, мнения и информацию, изложенные блогах и в комментариях, а также действия, предпринятые на основании полученной информации.