Як працює сервіс email-сповіщення?

email-2056028_1280

Сьогодні існують запобіжні механізми, які здатні убезпечити власників нерухомого майна від неправомірних посягань.

Наразі є можливість отримувати сповіщення про факт подання та суть заяви про зміну статусу об’єкта нерухомості. Відповідно, якщо власник майна вважає такі дії незаконними, він може внести заяву про заборону вчинення реєстраційних дій. За 10 днів таку заяву необхідно замінити на судову заборону. 

Яким чином можливо отримати сповіщення?

Перший варіант – email-сповіщення. Наразі власник майна має можливість звернутися до будь-якого державного реєстратора та поставити своє майно «на контроль»  через функцію email-сповіщення, вказавши в реєстрі свою електронну адресу.  Якщо ж Ви набули право власності до 2013 року, то дані про Ваше майно також необхідно внести до реєстру за заявницьким принципом, звернувшись до будь-якого державного реєстратора.

Працює email-сповіщення таким чином: про подання заяви державний реєстратор невідкладно з моменту отримання такої заяви повідомляє власника об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву. Реєстратор або нотаріус надсилає електронний лист на вказану в реєстрі адресу, підписуючи його власним електронним цифровим підписом.

Послуга email-сповіщення є безкоштовною.

Другий варіант – це послуга «SMS-маяк», яке функціонує за заявницьким принципом. Сервіс надається за реєстраційним номером майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Принцип дії такий. Існує дві опції. Перша - інформування про зміну статусу нерухомості, друга – інформування про початок та перебіг реєстраційної процедури.

Таким чином, фізичні та юридичні особи можуть бути поінформовані про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, що суттєво збільшить шанси власників на захист власності від рейдерських атак.

Якщо ж власник майна отримує сповіщення про факт незаконної «перереєстрації» його нерухомості, він має шанс своєчасно звернутися або до суду, або до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
24.09.2017
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

Последние комментарии

Анастасия Как продать идею. История стартапа, который искал не инвесторов, а клиентов
08 сентября 2017
Интересно! Спасибо, что делитесь опытом)
Alexr Я слишком хорош для этой работы: почему безработице сопутствует кадровый голод
04 августа 2017
Это бред, я себя уважаю, уважаю свое время, почему, я должен тратить его за копейки, нету мотивации ...
Диана Роженкова Бум украинских стартапов: строим долгоиграющий бизнес, а не однодневку
11 мая 2017
Кстати, многие как раз копируют идею, и, если в правильный момент это делают и с маркетинговым бюдже...
Crossover Ukraine Американские компании должны платить украинским программистам больше
29 марта 2017
Владимир, спасибо за вопрос! Вот адрес нашей платформы https://www.crossover.comВ разделе вакансии ...

Подписаться на новые блоги на платформе Investgazeta.info:

Investgazeta – блогерская платформа лидеров мнения. Мы создали этот ресурс, потому что хотим слышать информацию от первого лица, без редакционной интерпретации. Идея Investgazeta проста – инвестиционное и экспертное сообщество на одной платформе, где международные инвесторы, топ-менеджеры, фаундеры стартапов, бизнес и финансовые эксперты делятся своими мнениями. Писать блоги на платформе Investgazeta может любой желающий с учетом Правил.

Перепечатка, воспроизведение или использование материалов сайта Investgazeta приветствуются с учетом ограничений, предусмотренных Правилами использования материалов. Редакция Investgazeta не несет ответственность за достоверность републикованных материалов, мнения и информацию, изложенные блогах и в комментариях, а также действия, предпринятые на основании полученной информации.